بخوانید کاربلدها
خانه / دانلود / زندگینامه جذاب الویس پریسلی
زندگی در تنهایی - الویس پریسلی
الویس پریسلی - زندگی در تنهایی

زندگینامه جذاب الویس پریسلی

رمان زندگی الویس پریسلی به قلم ری کانلی!

اگر اهل موسیقی باشید بعیده تابحال اسم الویس پریسلی اسطوره موسیقی راک رو نشنیده باشید. ما براتون یک رمان جذاب از زندگی الویس پریسلی در نظر گرفتیم تا شما رو با زندگی جالب و عجیب این خواننده تکرار نشدنی که به پدر خوانده مایکل جکسون هم معروف هست آشنا کنیم. حتما این کتاب فوق العاده رو تهیه کنید. این کتاب 256 صفحه داره و از کودکی الویس پریسلی تا آخرین روزهای زندگی این خواننده بزرگ رو با داستانی جذاب دنبال می کنه.

برای خرید این کتاب که به زبان فارسی هست میتونید از لینک پایان این مقاله استفاده کنید. قبل از اون بیاید کمی با الویس بزرگ آشنا بشیم…

الویس آرون پریسلی Elvis Aaron Presley متولد ۱۹۳۵ در شهر Tupelo ایالت میسیسیپی– متوفی ۱۹۷۷ خواننده و هنرپیشه آمریکایی و یکی از موفق‌ترین شخصیت‌ها در هنر معاصر و موسیقی آمریکا در قرن بیستم است. الویس پریسلی در دوران شکوفا شدن موسیقی سبک راک اند رول به ویژه در نیمه دوم دهه ۱۹۵۰ بر آن حکمرانی می‌کرد، چنانکه به «سلطان راک اند رول» مشهور شد.

الویس از سال ۱۹۵۶ به بعد با اجرای ۴۵ ترانه که از هرکدام از آنها بیش از یک میلیون نسخه به فروش رفت و با بازی در ۳۳ فیلم سینمایی و حضور در برنامه‌های تلویزیونی و کنسرت ها  رکوردشکنی کرد و مرگ او در سن ۴۲ سالگی به محبوبیت وی در بین هوادارانش و به فروش موفق کارهای او خاتمه نبخشید. بعد از مرگش فروش آثارش رو به فزونی گذاشت و حتی بازدید از آرامگاه او جزو یکی از نمادهای صنعت گردشگری آمریکا به شمار می‌رود. الویس پریسلی به عنوان یک فرهنگ دیداری شنیداری بزرگترین هنرمند دوران معاصر محسوب می‌شود. او همچنین با فروش ۱ میلیارد نسخه از آثار، پرفروش‌ترین و موفق‌ترین خواننده تاریخ است.

سبک هایی که پریسلی کار می کرد راک اند رول، راک، پاپ و ریتم اند بلوز بودند. و جالب است بدانید که رکورد برگزاری پرعظمت ترین کنسرت جهان از آن الویس است. در سال 1973 کنسرتی که او در هاوایی اجرا کرد در بسیاری از کشورها به طور مستقیم از تلویزیون پخش شد، طوری که مخاطبان آن به بیش از یک میلیارد نفر در کل جهان رسید و این عظمت در کتاب رکوردهای گینس ثبت شد.

جان لنون، عضو اصلی بیتلز دربارهٔ الویس گفت: «قبل از الویس هیچ چیز نبود».

باب دیلن راجع به الویس گفت: «شنیدن موسیقی الویس برای اولین بار مثل آزاد شدن از زندان بود… من خدا را به خاطر آفریدن الویس پریسلی شکر می کنم».

امتیاز کاربران : 5 ( 2 امتیازات)

درباره ی adel