صفحه اصلی / دانلود / کتاب آموزش مکالمه انگلیسی با روش زبان نکته – جلد اول – معرفی خود و دیگران
آموزش مکالمه زبان انگلیسی - فصل اول - معرفی خود و دیگران - زبان نکته
آموزش مکالمه زبان انگلیسی - فصل اول - معرفی خود و دیگران - زبان نکته

کتاب آموزش مکالمه انگلیسی با روش زبان نکته – جلد اول – معرفی خود و دیگران

کتاب آموزش مکالمه زبان انگلیسی با روش زبان نکته از مجموعه ای متنوع از مکالمات روزمره و غیررسمی انگلیسی تشکیل شده و شامل تعداد زیادی از لغات و ساختارهای گفتگوی معمول یک انگلیسی زبان است.

این کتاب شامل ۱۳ فصل است که در ۱۳ جلد مجزا منتشر شده است و هر کدام با یک ساختار خاص مکالمه که در یک موقعیت مشخص استفاده می شوند شما را تمرین خواهد داد. هر فصل با یک مکالمه مشخص بر اساس یک موقعیت و هدف خاص آغاز می شود و در آن کلمات، اصطلاحات و عبارات خاصی که در آن نوع مکالمه به درد شما می خورند بکار می رود. سپس تمام واژه ها و ساختارهای خاص در مکالمه مذکور تک به تک آنالیز خواهند شد و در برخی موارد قواعد گرامری لازم نیز بصورت مختصر به شما آموزش داده می شود.در هر آنالیز واژه یا اصطلاح مذکور معنا شده کاربردهای رایج آن توضیح داده می شود و موضوع با چند مثال کاربردی برای شما تفهیم می گردد. تمام مکالمات و مثال ها دارای ترجمه فارسی و تلفظ با کیفیت انگلیسی نیز هستند.

در پایان هر فصل تعدادی تمرین در نظر گرفته شده است که به محک زدن آموخته های شما می پردازد و کمک می کند اشتباهاتتان را رفع کنید. در انتهای تمرینات پاسخ های لازم نیز ارائه شده است.

لیست ۱۳ گانه کتاب های آموزش تضمینی مکالمه انگلیسی با روش زبان نکته:

 • فصل اول: معرفی خود و دیگران

 • فصل دوم: بیان نظرات، عقاید، علایق و  تضادها

 • فصل سوم: توصیف آدم ها، مکان ها، اشیا و…

 • فصل چهارم: سر صحبت رو باز کردن

 • فصل پنجم: تعیین یک قرار ملاقات

 • فصل ششم: بیان خواسته ها و نیازها

 • فصل هفتم:  ارائه پیشنهادات و راهکارها

 • فصل هشتم: بیان شک ها و تردیدها

 • فصل نهم: صحبت درباره اتفاقات آینده

 • فصل دهم: بحث کردن و بیان استدلال ها

 • فصل یازدهم: تعریف کردن یک ماجرا

 • فصل دوازدهم: بازگویی یک مکالمه

 • فصل سیزدهم: مکالمه در وسایل الکترونیکی مثل ایمیل، شبکه های اجتماعی، چت کردن و …

فصل اول این کتاب معرفی خود و دیگران نام دارد. در ابتدای فصل یک گفتگوی دو نفره را می خوانیم و بعد تمام بخش های آن را آنالیز می کنیم. با مطالعه این بخش شما می آموزید که چطور یک گپ دو نفره را شروع کنید یا در یک گفتگو شرکت کنید. تمام مکالمات دارای تلفظ هستند. در تهیه این کتابچه هوشمند از نرم افزارهای روز جهان استفاده شده تا شما متن و صدا را کنار هم داشته باشید. هر مکالمه در کنار خود یک دکمه بلندگو دارد که با کلیک روی آن متن برای شما خوانده خواهد شد. نرم افزار مورد استفاده برای آموزش adobe acrobat reader بوده و فایل ها بصورت pdf مجهز به صوت می باشند.

فهرست مطالب این کتاب آموزشی بی نظیر و کاربردی را با هم ببینیم:

Conversation: Meeting at a party
I’m Adel (your name)
Glad/happy to meet you
?Right
! Correct
Am, do, etc
As a matter of fact
Just
To get in
. . . I can assure you that . . . /you can be sure (that)
Party animal
Extraordinaire
?What do you do
Tell me about yourself
Awesome
Nonstop schedule
A mix
Hopefully
A couple of
A good guy
The local scene
To show someone a good time
Thanks so much
To be in good shape
To be looking forward to something
To have in store for
To show up on someone’s doorstep
تمرینات

در تهیه و انتشار این اثر جمعی از مدرسان زبان انگلیسی گروه آموزشی “زبان نکته” مشارکت داشته اند و همگی کوشیده اند هرآنچه می توانند در راستای بهبود مهارت مکالمه زبان انگلیسی شما بکوشند. لطفا از انتشار و کپی غیرمجاز این اثر خودداری کنید. تمامی حقوق انتشار برای گروه آموزشی زبان نکته محفوظ است.

 

نقد و بررسی زبان آموزان عزیز

۰

لطفا چنانچه این محصول را تهیه کرده اید نظرات ارزشمندتان را برایمان بنویسید تا در بهبود محصولات آموزشی زبان نکته از آنها استفاده نماییم. امتیاز شما از ۰ تا ۵ میزان کیفیت این محصول را برای سایر زبان آموزان مشخص خواهد کرد.

امتیاز کاربران : ۵ ( ۲ امتیازات)

درباره‌ saba

من یک دانش آموخته زبان انگلیسی هستم. بعد از سالها تدریس زبان در مقاطع مختلف تصمیم گرفتم شروع به آموزش زبان بوسیله اینترنت کنم. در این راه گروهی از همکارانم مرا همراهی می کنند. امیدواریم در افزایش آگاهی و دانش انگلیسی شما مفید واقع شویم. با وب سایت زبان نکته همراه باشید.

۶ دیدگاه

 1. فایل تلفظ هم داره؟ به نظرم بهتره یه بخشی از کتاب رو برای معرفی بذارید آدم بدونه چی قراره بخره

  • سلام و عرض ادب
   بله دوست عزیز فایل کاملا مجهز به تلفظ هست حتی مثال ها هم تلفظ دارند. با یک نرم افزار adobe می تونید اون رو اجرا کنید. درباره پیشنهادتون هم حتما یک فایل تصویری از توضیح درباره محصول تهیه خواهیم کرد.

 2. سلام. خیلی عالی بود. بقیه جلداش کی میاد؟ یه سوالم دارم درباره انگلیسی در سفر کتابی دارید که به درد بخور باشه البته اون قدیمیه که توی فرودگاه ها هست رو خوندم اما خیلی user friendly نیست. شما کتابی سراغ ندارید؟

  • سلام. خدارو شکر که به کارتون اومده. لطفا برامون بگید که کتاب چه نقاط ضعف یا قوتی داشت تا در جلدها بعدی اونها رو مدنظر داشته باشیم. جلدهای بعدی در حال تهیه هستند و به زودی ۳ جلد بعد هم منتشر میشن.
   درباره انگلیسی در سفر میتونید از سایت های خارجی کمک بگیرید خیلی ساده هستند و مفاهیم رو با تصویر به شما انتقال میدن. شاید ما هم روی این موضوع وقت بذاریم اگر نیاز بازار آموزش رو حس کنیم حتما!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.