بخوانید کاربلدها
خانه / بازارچه / چطور انگلیسی را مثل یک انگلیسی زبان صحبت کنیم
effortless english
effortless english

چطور انگلیسی را مثل یک انگلیسی زبان صحبت کنیم

آیا تا به حال به این فکر کردید با وجود اینکه بارها تلاش کردید تا توانایی هایتان در زبان انگلیسی افزایش دهید اما هنوز هم نمی توانید به خوبی انگلیسی صحبت کنید؟ به نظر شما ایراد از کجاست؟ از میزان تلاش و کوشش شما؟ فکر می کنید کم کاری کرده اید؟ یا استعداد یادگیری زبان انگلیسی را ندارید؟

آیا وقتی که قصد دارید به انگلیسی صحبت کنید احساس نگرانی و خجالت می کنید؟ آیا همچنان در تلاشید که بعد سال ها یادگیری انگلیسی متوجه شوید که انگلیسی زبانان چه میگویند؟ آیا از تلفظ و آرام صحبت کردنتان احساس شرم می کنید؟ آیا بعد این همه سال که برای انگلیسی زمان صرف کرده اید از اینکه نمی توانید انگلیسی صحبت کنید احساس ناامیدی کرده اید؟ بنا بر هدفتان، آیا استفاده از انگلیسی در کار، مسافرت یا درس، برایتان سخت بوده؟ آیا بعضی وقت ها به این نتیجه رسیده اید که هیچوقت به تسلط انگلیسی نمی رسید؟ اگر به هر کدام از این سوالات پاسخ مثبت داده اید، تنها نیستید. در حقیقت شما مثل همه اید. بیشتر انگلیسی آموزان حسی مشابه دارند. بیشتر انگلیسی آموزان بالغ، درباره ی قدرت مکالمه ی خود احساس استرس و پوچی میکنند. بعضی ها کامل ناامید می شوند و احساس می کنند که دیگر قادر به مکالمه ی قدرتمند نیستند. نه به این خاطر که در زبان بد هستند بلکه مثل شما به آنها با روش بد آموزش داده شده است .

آقای A.J. Hoge مبتکر سیستم بسیار معروف و معتبر آموزش انگلیسی آسان (Effortless English) خودش انگلیسی زبان بوده و فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی دارد و انگلیسی تدریس می کند. او متوجه می شود حتی بهترین دانشجوهایش هم با اینکه هر روز چندین ساعت انگلیسی مطالعه می کنند و بسیار با هوش هم هستند اما هنوز نمی توانند انگلیسی را روان و سلیس صحبت کنند. او  این مسئله را بیشتر بررسی می کند و با تحقیق متوجه می شود همه همکارانش هم با این مسئله درگیر هستند.

آقای A.J. Hoge برای رفع این مشکل سالها به تحقیق و مطالعه مشغول می شود و متد های جدید و متفاوت را درکلاسهایش اجرا می کند . سرانجام پس از چندین سال مطالعه و تحقیق به متد های جدید و باورنکردنی دست می یابد و از نتایج آن بسیار متحیر می شود. با این متد ها دانشجوهای او انگلیسی را بسیار سریع و اتوماتیک وار یاد می گیرند و بسیار روان صحبت می کننند.

او این متد را سیستم آموزش انگلیسی آسان (چطور انگلیسی را مثل یک انگلیسی زبان صحبت کنیم ) می نامد. همان متدی که زبان مادری خود را با آن یاد گرفتید.

برای تهیه این کتاب کلیک کنید

نتایج تحقیقات بسیار واضح است، تنها یک راه برای روان بودن مکالمه انگلیسی وجود دارد!!! روان بودن مکالمه انگلیسی به معنای این است که انگلیسی را به آسانی و سریع و اتوماتیک وار صحبت کنیم و درک کنیم … بدون فکر کردن یا ترجمه کردن در ذهنمان.

شما قادر به یادگیری مکالمه روان انگیسی با خواندن کتاب های متنی آموزش انگلیسی نخواهید بود.

شما قادر به یادگیری مکالمه روان انگیسی با رفتن به آموزشگاههای آموزش زبان انگلیسی نخواهید بود.

شما قادر به یادگیری مکالمه روان انگیسی با مطالعه گرامر و حفظ کردن لغات نخواهید بود.

گوش کردن تنها راه یادگیری مکالمه روان انگلیسی می باشد!!! شنیدن کلید اصلی مکالمه روان می باشد. برای داشتن مکالمه انگلیسی فوق العاده روان و اتوماتیک وار باید از طریق گوشهایتان انگلیسی را یاد بگیرید نه از طریق چشمهایتان. گوش های شما کلید اصلی در آموزش مکالمه انگلیسی در سطح عالی می باشد. شما باید انگلیسی را به دفعات بسیار زیاد گوش کنید و درک کنید.

در این سیستم :

شما نباید چیزی را حفظ کنید !

شما نباید از کتاب های گرامر خسته کننده استفاده کنید !

شما نباید لیست هایی از لغات را با زحمت مطالعه کنید !

در واقع اشکال از شما نبوده ! اشکال از متد های قدیمی آموزش زبان بوده که باعث شده شما پس از سالها مطالعه هنوز نمی توانید انگلیسی را راحت و روان صحبت کنید. خواندن گرامر باعث میشود که در حین مکالمه به ساختار گرامری جملات خود فکر کنید و این از سرعت شما در مکالمه می کاهد و اجازه نمی دهد اتوماتیک وار صحبت کنید.

واقعیت این است که اگر باز هم به خواندن انگلیسی با متدی که تاکنون استفاده می کردید، ادامه بدهید، هرگز نمی توانید انگلیسی را به خوبی صحبت کنید و همیشه این مشکل با شما خواهد بود!!

حالا یک کتاب بی نظیر پیش روش ماست. یادگیری زبان انگلیسی به روش آسان. فهرست مطالب این کتاب به شرح ذیل است:

فصل اول: راهی بهتر برای یادگیری زبان انگلیسی

فصل دوم: مشکل در مدارس

فصل سوم: روانشناسی مهتر از گرامر و لغت است

فصل چهارم: باورهای شما موفقیت تان را در زبان انگلیسی تعیین می کنند

فصل پنجم: انگلیسی همانند یک ورزش فیزیکی است نه درس عملی

فصل ششم: هدف هایی بزرگ داشته باشید تا انگیزه بیشتری برای موفقیت بدست آورید

فصل هفتم: هوش خود را برای موفقیت در زبان انگلیسی برنامه نویسی کنید

فصل هشتم: کودکان زبان انگلیسی را بهتر یاد می گیرند

فصل نهم: قانون اول: عبارات را یاد بگیرید نه لغات

فصل دهم: قانون دوم:خواندن گرامر باعث می شود که نتوانید روان صحبت کنید

فصل یازدهم: قانون سوم: با گوش های خود یاد بگیرید نه چشم هایتان

فصل دوازدهم: قانون چهارم: تکرار کلید مهارت در زبان انگلیسی است

فصل سیزدهم: قانون پنجم: گرامر را بصورت ناخودآگاه بیاموزید

فصل چهاردهم: قانون ششم: کتاب های آموزشی خود را دور بریزید و به انگلیسی واقعی روی بیاورید

فصل پانزدهم: قانون هفتم: انگلیسی را با قصه های جذاب یاد بگیرید

فصل شانزدهم: برنامه روزانه انگلیسی شما

فصل هفدهم: قدرت خواندن از روی لذت

فصل هجدهم: راز خوب نوشتن در انگلیسی

فصل نوزدهم: چرا نباید مکالمه انگلیسی را برای تقویت مهارت آن تمرین کرد

فصل بیستم: انگلیسی زبان تجارت بین المللی

فصل بیست و یکم: چگونه سخنرانی ای عالی به زبان انگلیسی داشته باشیم

فصل بیست و دوم: انگلیسی شما را با جهان متصل می کند

فصل بیست و سوم: کد و ماموریت Effortless English

درباره نویسنده

حرف آخر


در پایان به شما یادآوری می کنیم که اگر باز هم به خواندن انگلیسی با روشی که تاکنون استفاده می کردید، ادامه بدهید، هرگز نمی توانید انگلیسی را به خوبی صحبت کنید و همیشه این مشکل با شما خواهد بود!! حتما این کتاب را تهیه کنید و با خواندن و بکارگیری دستورالعمل های آن تغییر محسوسی را در قابلیت های زبان انگلیسی تان خواهید دید.

برای تهیه این کتاب کلیک کنید

 

دانلود رایگان کتاب ۵۰۴ انگلیسی بصورت pdf

نقد و بررسی زبان آموزان عزیز

به این کتاب امتیاز بدهید

امتیاز کاربران : 5 ( 2 امتیازات)

درباره ی saba

من یک دانش آموخته زبان انگلیسی هستم. بعد از سالها تدریس زبان در مقاطع مختلف تصمیم گرفتم شروع به آموزش زبان بوسیله اینترنت کنم. در این راه گروهی از همکارانم مرا همراهی می کنند. امیدواریم در افزایش آگاهی و دانش انگلیسی شما مفید واقع شویم. با وب سایت زبان نکته همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *