بخوانید کاربلدها
خانه / بررسی و معرفی / ۱۰ کتاب برتر آموزش مکالمه زبان ‌انگلیسی
۱۰ کتاب برتر آموزش مکالمه زبان ‌انگلیسی
۱۰ کتاب برتر آموزش مکالمه زبان ‌انگلیسی

۱۰ کتاب برتر آموزش مکالمه زبان ‌انگلیسی

کتاب‌های انگلیسی، همیشه پایه‌ی اصلی یادگیری زبان‌انگلیسی هستند که به سادگی می‌توانید پیدا و انتخاب کنید. تنوع کتاب‌های درسی بسیار زیاد است. انتخاب بهترین کتاب های آموزش زبان انگلیسی در منزل و کتاب مناسب برای یادگیری از میان هزاران کتاب تصمیم سختی است. اما اگر هدفتان این باشد که تسلط خود را بهبود ببخشید ، سخت‌تر از آن چیزی می‌شود که فکر می‌کنید. این‌کار از آن روی سخت می‌شود که خودتان هم به خوبی می‌دانید بیشتر کتابهای درسی انگلیسی به اندازه کافی روی مکالمه تمرکز نمی کنند.

برای سهولت کار شما، ما لیستی از ۱۰ کتاب برتر آموزش مکالمه‌ی زبان انگلیسی  را تهیه کرده‌ایم که در واقع به شما کمک می‌کند تا به مکالمه زبان انگلیسی مسلط شوید.  برای آشنایی با این کتاب‌ها با ما همراه باشید.

کتابهای درسی با تمرکز بر مکالمه

چهار مورد اول کتاب‌های آموزش انگلیسی گزینه‌های خوبی هستند که به طور خاص برای مکالمه طراحی شده‌اند

Practice Makes Perfect: English Conversation

Practice Makes Perfect  که توسط   McGraw-Hill برای دانشجویانی منتشر شده است که سعی در بهبود مهارت مکالمه انگلیسی دارند. هر فصل با گفتگوی زندگی واقعی آغاز می‌شود و به دنبال آن نکات مکالمه ، عباراتی که معمولاً در انگلیسی آمریکایی استفاده می شوند و تمرینات عملی است آمده است.

یکی از مزایای این کتاب این است که دارای دیالوگ‌های ضبط شده.ای است که به صورت آنلاین و در اپلیکیشن تلفن همراه آن قابل دسترسی است ، بنابراین بر خلاف بسیاری از گزینه‌های دیگر ، شما به CD Player نیازی ندارید.

Nice Talking With You

Nice Talking With You  مجموعه‌ای است که توسط موسسه  کمبریج  برای صحبت کردن مبتدیان از پایه طراحی شده است. هر درس مخاطبانی دارد که روی سوالات و راهکارهای مکالمه کار می‌کنند ، سپس آنها را در تمرینات شنیدن و گفتار به کار می‌گیرند.

سطح ۱ برای مبتدیان کاذب (کسانی که قبلاً انگلیسی خوانده‌اند اما آن را صحبت نمی‌کنند) طراحی شده است و سطح ۲ برای دانش آموزان مقاطع ابتدایی و دوره متوسطه است.

Let’s Talk

Let’s Talk نیز دوره‌ای است که توسط کمبریج منتشر شده است و به دانشجویان کمک می‌کند تا از طریق فعالیت‌های مختلف ارتباطی به انگلیسی آمریکایی مسلط شوند ، در حالی که هنوز هم گرامر ، واژگان ، گوش دادن و سایر جنبه های زبان را می‌آموزند.

این کتاب شامل سه سطح است: مبتدی ، متوسط ​​و سطح متوسط.

Collins Easy Learning English

Collins Easy Learning English مجموعه کتابهایی است که توسط کمپانی فرهنگ لغت انگلیسی کالینز تولید شده است. این مجموعه شامل دو کتاب در زمینه مکالمه است: کتاب مکالمه انگلیسی ۱ برای مبتدیان و کتاب مکالمه انگلیسی ۲ برای دانشجویان متوسط.

هر کتاب ۱۴ واحد دارد که نحوه استفاده از زبان انگلیسی در شرایط مختلف روزمره را نشان می‌دهد. همچنین انگلیسی برای  افراد مبتدی را نیز شامل می‌شود.

کتابهای درسی که مکالمات را شروع می کنند

اگر شما فقط می خواهید به دنیای مکالمه بروید و نیازی به تمرین یا توضیح ندارید ، کتاب های این بخش مناسب شما است

Discussions A-Z

Discussions A-Z مجموعه ای از کمبریج است که با فعالیت.های بحث انگیز پر شده است. کتاب‌های متوسط ​​و پیشرفته هر دو دارای ۲۶ واحد هستند که هر یک روی یک موضوع متفاوت تمرکز دارند.

Compelling Conversations

مکالمات جذاب: سوالات و نقل قول‌ها درباره موضوعات بی‌انتها، کتابی است که برای ایجاد مکالمات معنی دار در میان زبان آموزان پیشرفته طراحی شده است. هر یک از ۴۵ فصل سوالات و نقل قول‌های قابل تأملی را به همراه لیستی از کلمات واژگان مرتبط ارائه می دهد

۱۰۰۰ Conversation Questions

۱۰۰۰ verbs اول مکالمه که در سال ۲۰۱۶ منتشر شده است ، دقیقاً همین است: ۱۰۰۰ سوال نه بیشتر ، نه کمتر. این سوالات به ۱۰۰ مبحثی که در مکالمه به وجود می‌آیند ، از قبیل افزایش سن ، تمیزی ، ارزش های خانوادگی و موارد دیگر تقسیم می شوند.

اگر این کتاب را دوست دارید ، ممکن است کتاب دیگری از همین نویسنده نیز مفید باشد: ۵۰۰ Grammar-Based Conversation Questions. این کتاب که در سال ۲۰۱۴ منتشر شده است، معمول‌ترین الگوهای گرامری را آموزش می‌دهد و به دنبال آن سوالاتی به دانشجویان می‌دهد تا آنها را در مکالمه تمرین کنند.

۱۰۱ Conversations in English

اگر می خواهید مکالمات زندگی واقعی را مطالعه کنید تا توانایی خود را برای برقراری ارتباط با مردم محلی بهبود ببخشید ، ۱۰۱ مکالمه مجموعه‌ای مناسب برای شما است. هم ۱۰۱ مکالمه به زبان انگلیسی ساده و هم ۱۰۱ مکالمه با زبان انگلیسی متوسط ​​از طریق ۱۰۱ گفتگوی کوتاه که در لندن تنظیم شده ، داستانی را بیان می کنند. متأسفانه ، ضبط های صوتی در دسترس نیست ، اما نسخه های کتاب صوتی وجود دارد

Conversational American English: The Illustrated Guide to Everyday Expressions of American English

مک گرا-هیل ، مکالمه انگلیسی آمریکایی ۳۰۰۰ عبارات انگلیسی آمریکایی را از طریق تصاویر آموزش می‌دهد. همچنین ۳۵۰ مضمون مشترک در مکالمه روزمره را شامل می شود ، از مودبانه گذاشتن یک رویداد تا درخواست دوباره نام از کسی.

 Speak English Like An American

مثل یک‌آمریکایی انگلیسی صحبت کنید، بیش از ۳۰۰ اصطلاح رایج انگلیسی انگلیسی را آموزش می‌دهد و از داستان‌ها برای نشان دادن زمان و نحوه استفاده از آنها به زبان آموزان استفاده می‌کند. می‌توانید یک فصل را بصورت رایگان در دوره آنلاین امتحان کنید.

کلام آخر:

انتشارات‌جنگل به صدها هزار دانش آموز کمک کرده است تا با کتاب‌های آموزش مکالمه‌ی  انگلیسی خود به زبان انگلیسی مسلط شوند. بنابراین هر کسی می تواند بدون توجه به دانش آموز بودن یا نبودن خرید کتاب زبان انتشارات جنگل از آنها استفاده کند.

شما می‌توانید بهترین کتاب را که برای شما و سطحی که با انگلیسی آشنایی دارید، انتخاب کنید و با کمک آن مکالمه‌ی انگلیسی خود را بهبود بخشید.‌اما فراموش نکنید این‌۱۰ ‌کتاب برتر آموزش مکالمه‌ی انگلیسی، تنها بخشی از کتاب‌هایی است که به شما در این موارد کمک می‌کند.

زبان انگلیسی بسیار فرار است. کافی است تا تمرین و تکرار را چاشنی آموزش خود کنید تا بتوانید انگلیسی را ملکه‌ی ذهن خود کنید ‌و مانند یک نیتیو بتوانید انگلیسی را بیاموزید.

کافی است تا در اینترنت کمی جست و جو کنید. سپس می‌توانید از سایت انتشارات جنگل یا با مراجعه‌ی حضوری کتاب مورد نظر خود را خریداری نمایید.

درباره ی saba

من یک دانش آموخته زبان انگلیسی هستم. بعد از سالها تدریس زبان در مقاطع مختلف تصمیم گرفتم شروع به آموزش زبان بوسیله اینترنت کنم. در این راه گروهی از همکارانم مرا همراهی می کنند. امیدواریم در افزایش آگاهی و دانش انگلیسی شما مفید واقع شویم. با وب سایت زبان نکته همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *