بخوانید کاربلدها
خانه / بررسی و معرفی / آسان ترین روش یادگیری زبان خارجی
یادگیری زبان خارجی

آسان ترین روش یادگیری زبان خارجی

همه‌ی ما دوست ‌داریم که زبان انگلیسی رو خیلی زود یاد بگیریم. اما نمی‌دونیم دقیقا از کجا شروع کنیم؟کدام یک از موسسه‌های زبان رو انتخاب کنیم؟ یا این‌که آیا هزینه‌های آموزش زبان خارجی زیاد است؟ مهم‌تر از همه مسیر رفت و آمد چقدر از وقتمان را می‌گیرد؟

همه‌ی این دغدغه‌ها دست به دست هم می‌دهند که هیچ‌وقت سراغ یادگیری زبان خارجی نروید و آن را به برنامه‌های آینده موکول کنید. یا حتی شاید تا به حال با خود فکر کردید که ای کاش می‌توانستید در خانه،‌ زبان خارجی یاد بگیرید.بله کاملا مشخص است که یادگیری زبان انگلیسی در خانه هم راحت است، هم شما را از دغدغه‌ی رفت و آمد نجات می‌دهد.

اما ممکن است این سوال برایتان پیش آید که دقیقا چه‌طور می‌توانید به مراحل بالا برسید؟ چه طور می‌توانید مکالمه خود را تقویت کنید؟

در واقع یادگیری زبان انگلیسی به معنای نشستن پای کتاب و مطالعه‌ی منابع زیاد نیست. شما تنها باید مسیر درستی را برای یادگیری زبان خارجی انتخاب کنید. پیشنهاد ما به شما آکادمی زبان‌های خارجی فیروزبخش است.

تیم تخصصی آموزشی فلا ارائه دهنده بهترین و کامل‌ترین خدمات و دوره‌های متفاوت آموزشی زبان های خارجه در تمامی رده های سنی از جمله دوره آمادگی آزمون آیلتس زبان انگلیسی است که با در نظر گرفتن تمامی اهداف و نیازهای زبان آموزان مطابق با استانداردهای روز دنیا به آموزش و تقویت چهار مهارت زبان می پردازد و تمامی نیازهای یادگیری زبان‌های خارجه زبان آموزان را در کوتاه‌ترین زمان ممکن و با کیفیتی عالی و کاملا تضمینی برطرف می سازد.

فلا [FLA] چه کمکی به یادگیری زبان انگلیسی شما می‌کند؟

شاید بهتر باشد ابتدا به این پرسش پاسخ دهید که هدف شما از یادگیری زبان انگلیسی چیست؟پس از تعیین هدف، این سوال در ذهن ایجاد می شود که برای یادگیری زبان انگیسی از کجا شروع کنم؟

بسیاری از زبان آموزان برای یادگیری زبان انگلیسی به ویژه به هنگام مکالمه دچار مشکل می‌شوند و این باعث از دست دادن انگیزه آنان در ادامه روند یادگیری شده و فرآیند یادگیری را پس از مدتی رها می‌کنند. به همین منظور، تیم آموزشی فلا برنامه‌ها و امکانات ویژه‌ای را برای زبان آموزان در جهت تسهیل در یادگیری زبان خارجه آنان قرار داده است.

دوره کودکان آموزش زبان انگلیسی فلا با در نظر گرفتن روند یادگیری صحیح مطابق بااستانداردهای بین المللی کلاس های ویژه و جذابی را برای آموزش زبان انگلیسی به کودکان در نظر گرفته است.

دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی آکادمی فلا به 6 سطح متفاوت ذیل تقسیم می شود.

  • Basic
  • Elementary
  • Pre Intermediate
  • Intermediate
  • Upper Intermediate
  • Advance

کتاب هایی که طی این دوره‌ها به بزرگسالان آموزش داده می‌شود، مجموعه کتاب‌های Top Notch و Summit  می‌باشد.

علاوه براین، در این دوره‌ها از مجموعه کتاب‌های Tactics for listening برای تقویت مهارت شنیداری و از کتاب‌های Oxford Word Skills  برای ارتقاء دایره لغات به عنوان منابع آموزشی جانبی استفاده می‌شود.

اگر قصد دارید زبان انگلیسی را در کوتاه‌ترین زمان با ساده‌ترین روش‌ها کامل و حرفه‌ای یاد بگیرید، دوره‌های آموزشی زبان خارجی فیروزبخش را از دست ندهید.

نکاتی قابل توجه شما عزیزان :

سریعترین راه آموزش مکالمه زبان انگلیسی بیشتر به میزان وقت شما و استعداد شما در چگونگی یادگیری زبان می باشد

زیرا طی تجربه در کلاس های آموزش زبان دیده شده هر زبان آموز با متدی خاص بهتر و راحت‌تر می تواند یاد بگیرد.

آموزش مکالمه زبان انگلیسی استاد فیروزبخش یکی از “ساده ترین” و آسان‌ترین روش یادگیری مکالمه انگلیسی و “سریعترین روش‌های یادگیری زبان” در مدت زمانی کوتاه می باشد.

توجه داشته باشید که در تمامی روش‌ها  و متدها راه موفقیت و یادگیری مکالمه انگلیسی وابسته به میزان تلاش و اراده شما می‌باشد .

زبان ارتباطات بین الملل است نگارش بسیاری از علوم روز دنیا به زبان انگلیسی است. بنابراین برای یادگیری علوم نیز می بایست به زبان انگلیسی تسلط کافی داشته باشید لذا در حالت کلی در مقاطع تحصیلی پیشرفته ندانستن زبان انگلیسی فاجعه است و در دنیای مدرن امروز دانستن سطحی از زبان انگلیسی از ملزومات و یکی از مهارت های عمومی و پرکاربرد در زندگی اشخاص محسوب می شود. بنابراین طبق توصیه اکید محققین و اندیشمندان یادگیری زبان انگلیسی یکی از موارد ضروری زندگی هر شخص به حساب می آید. به همین منظور تیم تخصصی آموزشی فلا در جهت آموزش زبان های خارجه به زبان آموزان کلیه خدمات خود را به صورت ویژه در اختیار آنان قرار می دهد.

درباره ی saba

من یک دانش آموخته زبان انگلیسی هستم. بعد از سالها تدریس زبان در مقاطع مختلف تصمیم گرفتم شروع به آموزش زبان بوسیله اینترنت کنم. در این راه گروهی از همکارانم مرا همراهی می کنند. امیدواریم در افزایش آگاهی و دانش انگلیسی شما مفید واقع شویم. با وب سایت زبان نکته همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *