بخوانید کاربلدها
خانه / بررسی و معرفی / اسرار یادگیری سریع مکالمات انگلیسی از انگلیشدان

اسرار یادگیری سریع مکالمات انگلیسی از انگلیشدان

تقویت و یادگیری مکالمه انگلیسی را باید از مهم ترین اهداف یک فرد از یادگیری زبان انگلیسی معرفی نمود. نکته تاسف برانگیز اینجاست که با وجود اهمیت بسیار بالای آن، سیستم های آموزشی ما در اغلب مواقع نتوانسته است پاسخگوی این نیاز افراد به طور صحیح و کاربردی باشد. این مشکل را می توان در مدارس، دانشگاه ها و موسسات آموزش زبان انگلیسی به وفور مشاهده نمود.

در این بین، سایت های آموزش زبان انگلیسی ایرانی و خارجی زیادی به دلیل شدت گرفتن این نیاز در میان زبان آموزان، اقدام به برگزاری کلاس ها و دوره های آموزشی مختلفی نموده اند.

در این میان می توان به وبسایت های بزرگی مانندfuturelearn.com، learnenglish.britishcouncil.org، englishdon.ir و takelessons.com اشاره نمود.

از نمونه های قدرتمند و موفق ایرانی آن، همانطور که بالا هم اشاره شد، می توان به وبسایت آموزش زبان آنلاین انگلیشدان، به نشانی englishdon.ir اشاره کرد.

در ادامه این مقاله قصد داریم تا شما را با شاه کلید های یادگیری سریع و موثر مکالمه انگلیسی آشنا نمائیم. بدون شک با توجه به این نکات می توانید تحول بزرگی در سرعت و کیفیت یادگیری خود ایجاد کنید.

همچنین به شما توصیه می کنیم تا ابتدا، نکات طلایی مربوط به یادگیری زبان در کمترین زمان را از صفحه یادگیری زبان انگلیسی انگلیشدان مطالعه نمائید و سپس ادامه ی این مقاله را دنبال کنید.

یادگیری زبان انگلیسی با تمرینات مستمر

از اصول مهم برای یادگیری مکالمات انگلیسی این است که تمرینات خود را به طور مستمر و پیوسته انجام دهید.توجه به این نکته بسیار ضروری است.

با یک مثال ساده موضوع را روشن می کنیم. فرض کنید در هفته می توانید حدود ۴ ساعت را به مطالعه و تمرینات زبان انگلیسی اختصاص دهید. در اینجا بهتر است این ۴ ساعت را در ۴ روز مختلف تقسیم کرده و در هر روز ۱ ساعت مطالعه نمائید.

در این حالت بازدهی یادگیری بسیار بیشتر از زمانی است که ۴ ساعت را در یک روز از هفته مطالعه کنید.

اهمیت این نکته را دست کم نگیرید زیرا موجب می شود تا همیشه در معرض زبان انگلیسی قرار بگیرید و آموخته های شما به طور مداوم بازبینی و مرور شوند.

آموزش مکالمه انگلیسی با استفاده از قانون شجاعت!

یکی از مواردی که افراد  را در مسیر یادگیری مهارت های مختلف، از جمله یادگیری زبان انگلیسی متوقف می کند، عامل ترس است. ترس از اینکه کاری را به اشتباه انجام دهند و مورد تمسخر سایرین قرار بگیرند.

در آموزش زبان انگلیسی نیز دقیقا همینطور است. در ابتدای یادگیری، زبان آموزان فکر می کنند که هنوز زمان صحبت کردن به زبان انگلیسی فرا نرسیده و باید قبل از شروع مکالمه، به سطح دانش خاصی رسیده باشند.

این را می توان یک اشتباه مرگبار در یادگیری زبان به خصوص آموزش مکالمه انگلیسی دانست! زیرا که از دیدگاه این دسته از افراد، هیچگاه آن زمان مناسب فرا نمی رسد.

به این منظور با هر سطح دانشی که زبان آموزدر اختیار دارد، باید با شجاعت و بدون توجه به اشتباهات احتمالی خود، شروع به سخن گفتن نماید.

نکته جالب اینجاست که در صورتی که زبان آموزان با شجاعت و اعتماد به نفس کافی صحبت کنند، شنوندگان در اغلب اوقات متوجه اشتباهات گرامری و لغوی آنها نخواهند شد.

این اشتباهات نیز به مرور زمان و با تکرار تمرینات مکالمه انگلیسی برطرف خواهند شد.

طبق تحقیقات به عمل آمده، این نکته از مهم ترین مواردی است که همواره در دوره آموزش مکالمه انگلیسی انگلیشدان نیز مورد تاکید بوده و به زبان آموزان گوشزد می شود.

یادگیری مکالمه انگلیسی با استفاده از قانون جملات زنجیره وار

قانون جملات زنجیره وار که بار اول در وبسایت انگلیشدان به آن اشاره شد را می توان یک معجزه در آسان سازی فرایند مکالمات انگلیسی معرفی نمود.

بسیاری از اوقات اساتید زبان انگلیسی از زبان آموزان خود می خواهند تا راجع به یک موضوع مشخص به زبان انگلیسی صحبت کنند. مشکلی که زبان آموز در ابتدای شروع مکالمه با آن مواجه می شود این است که نمی داند چه بگوید و یا اطلاعی در مورد موضوع مورد بحث ندارد.

و اما آیا راه حلی برای این مشکل وجود دارد؟

به نقل از وبسایت آموزش مجازی زبان انگلیسیانگلیشدان، برای حل این مشکل باید از قانون جملات زنجیره وار استفاده نمود.

فرض کنید می خواهید راجع به واژه وایت برد صحبت کنید. احتمالا زبان آموزان در اینجا حرفی برای گفتن نداشته و نهایتا به یک یا دو جمله بسنده می کنند.

ولی می توان گفت که وایت برد وسیله ای است که از آن برای نوشتن مطالب درسی در کلاس های درس استفاده  می شود. دانش آموزان مطالب را از روی آن یادداشت نموده و وارد جزوات خود می کنند. جزوات را مطالعه نموده و برای امتحانات آماده می شوند.

بعد از پشت سر گذاشتن امتحان با موفقیت، به سطوح بالاتر رسیده و در نهایت موفق می شوند با مدارک کسب نموده، شغلی را جهت کسب درامد بیابند. بعد از آن احتمالا مستقل شده و ازدواج می کنند.

همانطور که دیدید، بدون توجه به اینکه مسیر مکالمات کجا می رود و آیا ارتباطی به موضوع اولیه مکالمه دارد یا خیر، فقط به صورت زنجیره وار و پیوسته و با ربط دادن موضوعات مختلف به یکدیگر، مکالمه ادامه داده می شود.

همین کار را می توان به زبان انگلیسی انجام داده و شاهد معجزه ای بزرگ در توان مکالمه زبان آموزان بود.

شرکت در کلاس های تدریس خصوصی زبان مکالمه محور

هر چند تمام نکات و ریزه کاری های مربوط به یادگیری زبان انگلیسی در کوتاهترین زمان را انجام دهید، باز هم برای دستیابی به سریع ترین زمان یادگیری زبان انگلیسی نیاز دارید تا در یک کلاس زبان خوب شرکت کنید. چرا که در مسیر یادگیری با ابهامات بسیاری مواجه می شوید که معلم زبان شما می تواند شما را یاری نماید.

در میان این کلاس ها، دوره های تدریس خصوصی زبان انگلیسی آنلاین و حضوری، بالاخص آنهایی که بر آموزش مکالمه زبان انگلیسی تمرکز دارند، می توانند بهترین انتخاب برای تسلط هر چه بهتر و سریع تر باشند.

انگلیشدان، که از برتریان مجریان کلاس زبان آنلاین فشرده در کشور شناخته می شود، کلاس های آموزش خصوصی زبان انگلیسی خود را با تمرکز بر مکالمه و با پشتیبانی تمام وقت ارائه می کند. به طوریکه می توانید با صرف کمترین زمان ممکن، به طور کامل به اهداف خود جهت یادگیری و تقویت مکالمه انگلیسی دست پیدا کنید.

منبع:

آموزش مکالمه انگلیسی سریع و آسان

درباره ی saba

من یک دانش آموخته زبان انگلیسی هستم. بعد از سالها تدریس زبان در مقاطع مختلف تصمیم گرفتم شروع به آموزش زبان بوسیله اینترنت کنم. در این راه گروهی از همکارانم مرا همراهی می کنند. امیدواریم در افزایش آگاهی و دانش انگلیسی شما مفید واقع شویم. با وب سایت زبان نکته همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *