بخوانید کاربلدها
خانه / بررسی و معرفی / کلاس های حضوری را فراموش کنید; انگلیسی را آنلاین بیاموزید!
آموزش آنلاین زبان انگلیسی

کلاس های حضوری را فراموش کنید; انگلیسی را آنلاین بیاموزید!

آیا میدونید که ارزشمندترین سرمایه ی شما زمانتونه که اگر اون رو از دست بدید مجدد قابل دستیابی نخواهد بود؟ شما باید از این سرمایه با ارزش خودتون به بهترین نحو بهره ببرید چرا که زمان غیر قابل برگشته. دوستان عزیز زبان نکته، زمان را برای آموزش زبان انگلیسی از دست ندهید و هر چه زودتر دست بکار شوید.

به خاطر ظهور پدیده ی خطرناک این روزها یعنی بیماری کرونا و خطر حضور در کلاس های حضوری آموزش زبان خیلی از علاقه مندان به آموزش زبان انگلیسی با مشکل جدی مواجه شده اند. اما راه چاره چیست؟؟ خوشبختانه امروزه با پیشرفت تکنولوژی و دسترسی آسان به اینترنت در هر مکان و همه گیری و توسعه فضای مجازی و پلتفرم های آموزش مجازی و مزایای آموزش آنلاین، بسیاری از افراد رو به آموزش آنلاین زبان آورده و از فرصت های زمانی که در شبانه روز بدست می آورند برای یادگیری زبان مورد علاقه خود استفاده می کنند و از وقت و زمان خود بهترین بهره را میبرند. اما مزایای آموزش زبان انگلیسی از طریق مالتی مدیا از قبیل فیلم های آموزش زبان و آموزش آنلاین زبان بیشتر از این حرف هاست. تفاوتی ندارد که شما به دنبال آموزش مکالمه زبان انگلیسی باشد یا بخواهید به گرامر زبان انگلیسی مسلط شوید، با ما همراه باشید تا به شما ثابت کنیم وقت آن شده به سراغ این روش آموزشی بریم.

مهمترین برتری آموزش آنلاین زبان انگلیسی: وقت شما با ارزش است آن را هدر ندهید

باز هم به موضوع حیاتی زمان رسیدیم… به عنوان مثال فرض کنید یک ترم زبان انگلیسی در آموزشگاه ۱۵ جلسه باشه. میانگین زمان برای آماده شدن و حرکت به سوی آموزشگاه را یک ساعت درنظر میگیریم که این زمان با توجه به ترافیک خصوصا در شهرهای بزرگ می تونه بیشتر هم باشه. پس برای یک جلسه آموزشی حداقل ۲ ساعت وقت با ارزش شما صرف رفت و آمد می شه که مجموعا برای یک ترم ۳۰ ساعت اتلاف وقت خواهید داشت.

عامل موثر در کیفیت آموزش ما: آرامش

احتمالا شما هم در دوره های مختلفی که تصمیم گرفتید آموزش حضوری زبان انگلیسی را انتخاب کنید با مشکل مهم استرس در آموزش حضوری مواجه شده اید. استرس داشتید که دیر به کلاستون نرسید، مبادا لباستون مرتب نباشه، وقت نکرده اید به آرایشگاه برید یا پیرهنتون رو اتو کنید و… باور کنید این موضوع خیلی از ما را در طول دوران آموزش زبان انگلیسی از تمرکز بر موضوع اصلی که همان آموزش بوده بازداشته. حالا زمانی که صرف می کنیم تا به خودمون برسیم و … را هم به زمان های تلف شده که در بخش قبلی به آن اشاره کردیم اضافه کنید.

اما در آموزش آنلاین زبان انگلیسی حال شما خوب خوب است!! حالا اگر فرصت هم نشد که خیلی مرتب و شیک باشید عیبی نداره! با خیال راحت با لباسی که دوست دارید روی صندلی راحتتون می شینید و در حالیکه یک لیوان چای یا نوشیدنی خنک برای خودتون ریختید به آموزش زبان انگلیسی بصورت آنلاین یا از طریق فیلم های آموزشی می پردازید.

حتما این مورد رو جدی بگیرید … واقعا مهمه دوستان خوبم!

پارامتر مهم این روزهای زندگی ما: هزینه ها

نمی تونیم از توجه به این موضوع مهم چشم پوشی کنیم که در آموزش های آنلاین و غیر حضوری زبان انگلیسی، شما هزینه ی خیلی خیلی کمتری نسبت به کلاسهای حضوری میپردازید چونکه در این روش بسیاری از هزینه های برگزار کننده ی کلاس ها و هزینه های بالا سری حذف شدن و در نتیجه شما هم مبلغ به مراتب کمتری را نسبت به دوره های حضوری پرداخت می کنید.

به عنوان مثال برگزار کننده دوره آموزش زبان انگلیسی نیاز به اجاره ی ساختمان با کلاس های فیزیکی متعدد نداره و همچنین هزینه هایی مثل تعمیرات و نگهداری و نظافت و رفت و آمد اساتید حذف شدن و این امکان ایجاد میشه که کلاس ها با قیمت به مراتب مناسب تری برای دانشجویان عرضه بشه. همچنین، حضور در محل کلاس فیزیکی، هزینه های شما رو به عنوان دانشجو به مقدار قابل توجهی افزایش میده. در هنگام شرکت در کلاس آنلاین علاوه بر اجتناب از هزینه کردن در مورد اصول اولیه مثل کتاب و لوازم، زبان آموزان می تونن با عدم هزینه در خریدن مواد غذایی، اسنپ و آژانس و تاکسی یا حتی بنزین و هزینه های تعمیر و نگهداری وسیله نقلیه شخص خودشون، مبلغ زیادی رو پس انداز کنند، که بعدها با همین مبالغ پس انداز شده، می تونن در کلاس های دیگه شرکت کنند.

یک قابلیت بی نظیر برای آموزش آنلاین زبان انگلیسی: امکان تکرار و تکرار و تکرار

امکان دیگه ای که در رابطه با آموزش زبان انگلیسی بصورت آنلاین و غیرحضوری وجود داره امکان ضبط و مرور کلاس هاست. به این صورت که شما میتونید یک کلاس آنلاین انگلیسی را با بالاترین کیفیت ضبط کنید و آنرا بارها و بارها برای خودتون تکرار کنید . از طرف دیگه اگر امکان حضور در جلسه آنلاین کلاس زبان رو نداشتید میتونید فیلم ضبط شده کلاس رو استفاده کنید و به این ترتیب از آموزش عقب نخواهید افتاد.

اینکه کجا زندگی می کنید مهم نیست: کلاس آنلاین محدودیت جغرافیایی ندارد

در کلاس های آنلاین یا فیلم های آموزشی زبان انگلیسی شما هیچ محدودیت جغرافیایی و فیزیکی ندارید و میتونید در هر نقطه ای از کره زمین که باشید از طریق اینترنت با کامپیوتر یا لپتاب یا با گوشی هوشمند در سر کلاس حاضر بشید و از کلاس استفاده کنید. یکی از مهمترین مزایای آموزش آنلاین زبان نسبت به آموزش حضوری اون، امکان انتخاب اساتید مجرب و باسابقه و برخورداری از اساتیدی هست که در شهر یا محله ما نیستند و ما بهشون دسترسی نداریم. اگه تا الان به دلایل مختلف از جمله دوری از آموزشگاه و یا کمبود زمان از حضور در کلاس زبان استاد مورد نظر در آموزشگاه دلخواه خودتون محروم بودید، الان این فرصت رو دارید که در هر شهری که هستید ،از طریق اینترنت و دسترسی به آموزشگاه های آنلاین و مجازی، استاد مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید و با این روش مشکل محدودیت و محرومیت از آموزش با کیفیت مورد نظر شما، کلا از بین میره.

خجالتی ها هم می توانند در ردیف اول کلاس بنشینند!!

نکته ی جالب و چالش برانگیز دیگه ای که در رابطه با آموزش آنلاین زبان انگلیسی وجود داره و ما در طول سالها آموزش زبان انگلیسی با اون مواجه بودیم خجالتی بودن خیلی از زبان آموزهاست که خیلی از اوقات اونها رو از آموزش منصرف میکنه. برخی ممکن است تصور کنند که یادگیری سنتی و حضور فیزیکی در کلاس های آموزش زبان انگلیسی طبیعی ترین و به نوبه خود بهترین راه تعامل است. اما این ممکنه در مورد دانشجویان خجالتی که رفتار خجالتی تری در فضای حضوری نشان دارن، صدق نکنه. در یک کلاس آنلاین، هیچ دانشجویی در ردیف عقب ننشسته. همه اساساً جلو و در مرکز کلاس هستند! اونهایی که از سوال پرسیدن در مقابل کل کلاس خیلی خجالتی بودند، الان می تونن یک گفتگوی زنده و خصوصی را با مدرس خود آغاز کنند بدون هیچ ترس و خجالتی.

تنوع ابزار آموزشی: مالتی مدیا به کمک شما آمده تا زبان را بهتر بیاموزید

علاوه بر تمام نکته هایی که گفته شد لازم به ذکر است که بر خلاف روش های متداول و سنتی ، عنصر خلاقیت در آموزش مجازی و اینترنتی جایگاه ویژه ای داره که همین برتری، آموزش آنلاین را نسبت به همتای حضوری خود بسیار جذاب میکنه. مثلا استفاده از ابزارهای چند رسانه ای  منجر به جلب توجه شما زبان آموز عزیز به مطالب آموزشی میشه. استفاده از رسانه‌های مختلف مثل متن، طراحی، گرافیک، عکس، صدا، ویدئو، انیمیشن… در کنار هم جهت انتقال بهتر پیام را چندرسانه‌ای یا همان مالتی مدیا میگن، که در مقابل برنامه‌های صرفاً متنی یا زل زدن به استاد! به کار می‌رود.

در چنین برنامه‌هایی تا حد امکان از متن کمتر استفاده شده و بار اصلی انتقال پیام بر عهده سایر رسانه‌های تصویری یا صوتی قرار می‌گیره. در آموزش آنلاین یا تصویری مدرسان این امکان را دارند که خیلی راحت از عکس های رنگی، طرح های گرافیکی، عکس های متحرک و انیمیشن های مرتبط برای تدریس و همینطور تفهیم مطالب آموزشی استفاده کنند. استادان در این روش با بهره مندی از اسلاید ها و تصاویر و تمرین های آنلاین میتونن بیشترین بار محتوایی باکیفیت را برای دانشجویان خودشون فراهم کنند. همچنین تماس تصویری گروهی نیز یکی از تاثیرگذارترین عوامل در تدریس مجازی بوده که منجر به تعامل زبان آموزان با معلم و همکلاسی هایشان میشه و زمینه را برای فعالیت دانش آموزان فراهم میکنه.

و اما حرف آخر

در حال حاضر اهمیت تدریس مجازی و آنلاین زبان انگلیسی نه تنها در ایران ما بلکه در سراسر جهان چندین برابر شده و تمامی مدارس و موسسات آموزشی سعی در برگزاری کلاس ها به صورت آنلاین و مجازی دارند، فرادرس هم اکنون این افتخار رو داره که به عنوان بزرگترین آموزشگاه مجازی،  ناب ترین مجموعه آموزش زبان های خارجی را به هزاران دانشجوی عضو خود از سراسر جهان، ارائه کند.​

اگر شما هم علاقه مند به آموزش زبان انگلیسی هستید و بارها تلاش کردید و نتیجه دلخواهتون رو نگرفتید شک نکنید و اینبار آموزش زبان انگلیسی را با فرادرس تجربه کنید. مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد. همین حالا روی لینک زیر کلیک کنید و اینبار غول یادگیری زبان انگلیسی رو به کمک فرادرسی ها شکست بدید.

مجموعه آموزش زبان انگلیسی

درباره ی saba

من یک دانش آموخته زبان انگلیسی هستم. بعد از سالها تدریس زبان در مقاطع مختلف تصمیم گرفتم شروع به آموزش زبان بوسیله اینترنت کنم. در این راه گروهی از همکارانم مرا همراهی می کنند. امیدواریم در افزایش آگاهی و دانش انگلیسی شما مفید واقع شویم. با وب سایت زبان نکته همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *