چهارشنبه , ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
بخوانید کاربلدها
خانه / دانلود رایگان منابع آموزشی / دانلود رایگان کتاب ۵۰۴ انگلیسی بصورت pdf
504 Absolutely Essential Words - کتاب 504 واژه ضروری انگلیسی
504 Absolutely Essential Words - کتاب 504 واژه ضروری انگلیسی

دانلود رایگان کتاب ۵۰۴ انگلیسی بصورت pdf

خیلی ها می پرسند بهترین کتاب برای آموزش زبان انگلیسی چیست؟ این سوال شاید خیلی کلی باشد و در مهارت های مختلف و با توجه به سطح مهارت شما، می توان منابع مختلفی پیشنهاد داد. اما قطعا یکی از بهترین کتاب های آموزشی برای تقویت مهارت درک مطلب و افزایش تعداد لغات انگلیسی که قطعا لازم است بلد باشید می توان کتاب ۵۰۴ انگلیسی را پیشنهاد داد. اما کمی با این کتاب آشنا شویم:

۵۰۴ Absolutely Essential Words

A self-help guide to the use of 504 words used regularly by educated people. Includes sentences, articles, and exercises using the new words.

دانلود کتاب ضروری ترین لغات زبان انگلیسی ۵۰۴ Absolutely Essential Words به همراه ترجمه کتاب به زبان فارسی

کتاب ۵۰۴ واژه کاملا ضروری مجموعه ای است از کاربردی ترین لغات زبان انگلیسی که هر زبان آموزی باید آنها را به دایره واژگان خود بیفزاید. این مجموعه سالهاست که به صورت کتاب در بسیاری از کشورهای جهان به چاپ می رسد و توسط دانشگاهها و موسسات معتبر بین المللی به تایید رسیده و به زبان آموزان پیشنهاد می گردد. بسیاری از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی در سراسر دنیا  از آن به عنوان واحد درسی کلمات در سرفصل دروس آموزش زبان انگلیسی استفاده می کنند. فرمت این کتاب PDF است.
همچنین کتاب مورد نظر به همراه ترجمه می باشد به این صورت که یک صفحه متن کتاب و در صفحه بعد از آن ترجمه آن ارائه شده است. جهت دانلود فایل PDF کتاب لطفا ایمیل و نامتون رو وارد کنید تا در کمتر از ۱ دقیقه فایل خدمتتون ارسال بشه. اگر این فایل بنظرتون مناسب بود لطفا کامنت بذارید تا سایر دوستان از نظرتون استفاده کنند.


اگر بارها کتاب ۵۰۴ واژه رو شروع کردید اما نتونستید تمامش کنید، پیشنهاد میکنیم این بار با استفاده از متد سطح بندی، پرونده کتاب ۵۰۴ رو ببندید:

متد سطح بندی کتاب ۵۰۴ واژه

درباره ی adel

۷ دیدگاه

  1. واقعا سپاس. خیلی دنبال یک نسخه خوب از این کتاب بودم. شما عالی هستید

  2. سلام
    لطقاً لینک به کتاب ۵۰۴ با متد سطح بندی را اصلاح نمائید.

    با تشکر

  3. 𝐁𝐚 𝐭𝐚𝐯𝐚𝐣𝐨𝐡 𝐛𝐞 𝐭𝐚𝐫𝐣𝐨𝐦𝐞𝐢 𝐤𝐞 𝐝𝐚𝐬𝐡𝐭
    𝐀𝐥𝐢 𝐛𝐮𝐝 𝐯𝐚 𝐦𝐚𝐧 𝐛𝐞 𝐬𝐡𝐞𝐝𝐚𝐭 𝐫𝐚𝐳𝐢𝐚𝐦🙇🏻‍♀️💜

  4. ممنون. بسیار مفید و سودمند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.