قالب وردپرس بیتستان پرنده فناوری
خانه / آموزش های رایگان انگلیسی / دانلود رایگان کتاب ۵۰۴ انگلیسی بصورت pdf
504 Absolutely Essential Words - کتاب 504 واژه ضروری انگلیسی
504 Absolutely Essential Words - کتاب 504 واژه ضروری انگلیسی

دانلود رایگان کتاب ۵۰۴ انگلیسی بصورت pdf

خیلی ها می پرسند بهترین کتاب برای آموزش زبان انگلیسی چیست؟ این سوال شاید خیلی کلی باشد و در مهارت های مختلف و با توجه به سطح مهارت شما، می توان منابع مختلفی پیشنهاد داد. اما قطعا یکی از بهترین کتاب های آموزشی برای تقویت مهارت درک مطلب و افزایش تعداد لغات انگلیسی که قطعا لازم است بلد باشید می توان کتاب ۵۰۴ انگلیسی را پیشنهاد داد. اما کمی با این کتاب آشنا شویم:

۵۰۴ Absolutely Essential Words

A self-help guide to the use of 504 words used regularly by educated people. Includes sentences, articles, and exercises using the new words.

دانلود کتاب ضروری ترین لغات زبان انگلیسی ۵۰۴ Absolutely Essential Words به همراه ترجمه کتاب و فایل های صوتی درس به درس آن

کتاب ۵۰۴ واژه کاملا ضروری مجموعه ای است از کاربردی ترین لغات زبان انگلیسی که هر زبان آموزی باید آنها را به دایره واژگان خود بیفزاید. این مجموعه سالهاست که به صورت کتاب در بسیاری از کشورهای جهان به چاپ می رسد و توسط دانشگاهها و موسسات معتبر بین المللی به تایید رسیده و به زبان آموزان پیشنهاد می گردد. بسیاری از دانشگاهها و موسسات آموزش عالی در سراسر دنیا  از آن به عنوان واحد درسی کلمات در سرفصل دروس آموزش زبان انگلیسی استفاده می کنند. فرمت این کتاب PDF است.
همچنین کتاب مورد نظر به همراه ترجمه می باشد به این صورت که یک صفحه متن کتاب و در صفحه بعد از آن ترجمه آن ارائه شده است. جهت دانلود فایل PDF کتاب روی لینک زیر کلیک کنید.

دانلود رایگان کتاب ۵۰۴ واژه ضروری انگلیسی

اگر بارها کتاب ۵۰۴ واژه رو شروع کردید اما نتونستید تمامش کنید، پیشنهاد میکنیم این بار با استفاده از متد سطح بندی، پرونده کتاب ۵۰۴ رو ببندید:

متد سطح بندی کتاب ۵۰۴ واژه

درباره ی adel

۳ دیدگاه

  1. واقعا سپاس. خیلی دنبال یک نسخه خوب از این کتاب بودم. شما عالی هستید

  2. سلام
    لطقاً لینک به کتاب ۵۰۴ با متد سطح بندی را اصلاح نمائید.

    با تشکر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.