بخوانید کاربلدها
John Hancock- www.englishtipsforyou.com - آموزش زبان انگلیسی - John Hancock
John Hancock- www.englishtipsforyou.com - آموزش زبان انگلیسی - John Hancock

اصطلاح انگلیسی John Hancock

”John Hancock“, which means “signature.”

 اصطلاح انگلیسی John Hancock به معنای امضا است. این اصطلاح مترادف Signature می باشد. این بخش از فیلم “Requiem for a Dream” انتخاب شدن است.

– We’ve had excellent results with ECT in the past. So if I can just get your John Hancock, we’ll get underway.

ما در گذشته نتایج بسیار خوبی از ECT (Electroconvulsive therapy) -شوک درمانی- داشتیم. بنابراین اگر من بتونم امضای شما رو بگیرم ما کارمون رو شروع خواهیم کرد.

 (توضیح اضافه درباره اصطلاح انگلیسی John Hancock:

رهبر انقلاب آمریکا جان هنکاک (1737-1793) یکی از اعضای اعلامیه استقلال در سال 1776 و فرماندار ماساچوست بود. هنگامی که عمویش درگذشت، هنکاک تجارت سودآور خود را از او به ارث برده بود. در اواسط دهه 1760، همانطور که دولت انگلیس اقدامات خود را برای اعمال قدرت بیشتر بر مستعمرات آمریکایی آغاز کرد، احساسات وطن پرستی و ناآرامیهای ضد بریتانیا در میان آمریکایی ها رشد کردند. هنکاک از ثروت و نفوذ خود برای کمک به جنبش استقلال آمریکا استفاده کرد. او رئیس کنگره آمریکا از سال 1775 تا 1777 بود، یعنی زمانی که اعلامیه استقلال پذیرفته و ایالات متحده آمریکا متولد شد. از 1780 تا 1785 هانکوک نخستین والی از ایالت ماساچوست بود. او در سال 1787 مجددا انتخاب شد و تا زمان مرگش در سال 1793 در این سمت خدمت می کرد.)

اصطلاحات انگلیسی (Idioms)، عباراتی هستند که اغلب حدس معنی آنها تنها با دانستن کلمات آن به صورت جداگانه، دشوار می باشد. به طور خلاصه، اصطلاحات انگلیسی عباراتی هستند که درک معنی آنها بدون قرارگیری در متن دشوار است. معمولاً دارای ساختار ثابتی هستند و تعداد زیادی از آنها غیر رسمی هستند. اما برای یادگیری زبان انگلیسی بهتر است آنها را بدانید.

استفاده از الگوهای جملات عامیانه به زبان انگلیسی باعث می شود تا زبان آموزان با اعتماد به نفس بهتری بتوانند منظور خود را در زبان انگلیسی بیان کنند. استفاده از این عبارات همچنین می تواند شما را قادر سازد تا بتواند راحت تر و طبیعی تر به زبان دیگر صحبت کنید. ما در وب سایت زبان نکته تلاش می کنیم هر روز یک اصطلاح انگلیسی را به همراه کلیپ کوتاهی انتخاب شده از یک فیلم سینمایی برای شما انتخاب و ترجمه کنیم.

توصیه می کنیم تا هر روز حتی برای مدت زمانی کوتاه این اصطلاحات را دوره کنید. تکرار این عبارات موجب می شود تا در هنگام صحبت کردن آنها را زودتر به خاطر بیاورید. توجه داشته باشید که این اصطلاحات بیشتر در صحبت کردن رایج است و در زمان نوشتن بهتر است تا از ساختار های رسمی تر استفاده کنید. البته می توان این عبارات را در نوشتارهای دوستانه و یا غیر رسمی نیز استفاده نمود.

 

آیا میدونی اصطلاح beef up یعنی چی؟

درباره ی saba

من یک دانش آموخته زبان انگلیسی هستم. بعد از سالها تدریس زبان در مقاطع مختلف تصمیم گرفتم شروع به آموزش زبان بوسیله اینترنت کنم. در این راه گروهی از همکارانم مرا همراهی می کنند. امیدواریم در افزایش آگاهی و دانش انگلیسی شما مفید واقع شویم. با وب سایت زبان نکته همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *