بخوانید کاربلدها
خانه / بررسی و معرفی / بهترین منابع برای یادگیری زبان انگلیسی

بهترین منابع برای یادگیری زبان انگلیسی

یادگیری زبان انگلیسی یکی از جذاب ترین و شیرین ترین کارهای دنیا خواهد بود اگر روش درست آن را بیاموزید. زمانی که صحبت از یادگیری زبان جدید همچون زبان انگلیسی به میان می آید خیلی ها استفاده از آموزشگاه ها و کلاس های حضوری را ترجیح می دهند.

با اینحال به کمک منابع مختلفی که برای یادگیری زبان وجود دارد می توان در خانه هم به کسب علم پرداخت. برای افرادی که مدام سفر می کنند یا کسب و کار بین المللی دارند یادگیری زبان یک مزیت رقابتی خواهد بود.

به عنوان مثال اگر با تور آنتالیا به این شهر سفر کردید می توانید از قدرت بیان تان استفاده کنید و راحت تر ارتباط برقرار کنید. برای رسیدن به چنین هدفی باید منابعی که معرفی می کنیم را مطالعه کنید.

کتاب Practical English Usage

به کمک این کتاب کاربردی دیگر نیازی به مطالعه چندین منبع مختلف نخواهید داشت. اگر احساس می کنید بودجه زیادی در اختیار ندارید یا نمی خواهید چندین کتاب را مطالعه کنید بهتر است دست به دامن کتاب Practical English Usage شوید و از قدرت آن به نفع خود بهره ببرید. این کتاب گنجینه ای شگفت انگیز از لغات، اصطلاحات کاربردی و گرامر است که به شما کمک می کند رشد کنید و زبان انگلیسی تان را تقویت نمایید.

کتاب Tactics for listening

برای افرادی که با شنیدن جمله های انگلیسی مشکل دارند این کتاب بهترین گزینه خواهد بود. یکی از مهارت های مهمی که به هنگام یادگیری زبان انگلیسی باید تقویت شود قدرت شنیداری یا همان لیسینینگ است. به کمک این کتاب فوق العاده کاربردی می توانید مهارت های شنیداری تان را در خانه تقویت کنید. این کتاب در سطوح مختلفی به چاپ رسیده است و محتوای بی نظیری در خود دارد. هر سطح این مجموعه را 24 درس کاربردی تشکیل می دهد.

کتاب Speakout

تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که چگونه می توانید قدرت مکالمه تان را در زبان انگلیسی تقویت کنید؟ روش های زیادی برای تقویت مهارت مکالمه وجود دارد. شما می توانید با دوستان تان حرف بزنید، در  گروه های مختلف به بحث و تبادل نظر بپردازید و از فیلم های انگلیسی بهره ببرید. در کنار همه این موارد بهتر است کتاب Speakout را هم دم دست تان داشته باشید. به کمک این مجموعه بی نظیر یک دوره 8 سطحی را می گذرانید و در نهایت می توانید بهتر از همیشه انگلیسی صحبت کنید.

کتاب Longman Academic Writing Series

 نوبتی هم که باشد نوبت به معرفی یک منبع عالی برای رایتینگ می رسد. هیچ چیز بدتر از این نیست که انگلیسی بخوانید اما قادر به نوشتن چند جمله به زبان انگلیسی نباشید. در میان منابع مختلفی که برای آموزش رایتینگ وجود دارد مجموعه لانگمن یک گنجینه بی نظیر برایتان خواهد بود. برای اینکه بتوانید خوب بنویسید باید نکات گرامری و لغات مختلف را بشناسید و بدانید از چه لغاتی در چه زمینه ای باید بهره ببرید. به کمک این مجموعه قادر خواهید بود مهارت نوشتاری تان را به زبان انگلیسی تقویت کنید و در نهایت نامه ها و محتوایتان را بنویسید.

درباره ی saba

من یک دانش آموخته زبان انگلیسی هستم. بعد از سالها تدریس زبان در مقاطع مختلف تصمیم گرفتم شروع به آموزش زبان بوسیله اینترنت کنم. در این راه گروهی از همکارانم مرا همراهی می کنند. امیدواریم در افزایش آگاهی و دانش انگلیسی شما مفید واقع شویم. با وب سایت زبان نکته همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *