بخوانید کاربلدها
خانه / بررسی و معرفی / آیلتس را رایگان بیاموزید

آیلتس را رایگان بیاموزید

برخی از داوطلبان ایلتس مخصوصا آزمون اولی ها ممکن است به دنبال مطالب و منابع رایگان باشند و به این نکته توجه نداشته باشند که استفاده از مطالب نامعتبر مخصوصا برای آزمون اولی به مانند یک سم عمل کرده و باعث میشود که دچار سردرگمی و ناامیدی شدیدی شوند.

بنابراین حتما باید به کیفیت محتواهای رایگان توجه داشته باشید و دقت کنید توسط چه گروه یا سازمانی منتشر شده است. در این پست برایتان چند منبع معتبر برای یادگیری رایگان آیلتس را ذکر خواهیم کرد.

منبع رایگان برای یادگیری مهارت های آیلتس

گروه مدرسان آیلتس چندسالی است که در جهت مسئولیت اجتماعی خود اقدام به انتشار محتواهای آموزشی رایگان برای داوطلبان آیلتس کرده است. نکات مثبت این مطالب این است که برگرفته از منابع IDP و کمبریج بوده و براساس نیاز داوطلبان ایرانی آماده سازی شده است.

از آنجایی که برای هر مهارت آیلتس (گرامر ، واژگان ، ریدینگ ، رایتینگ تسک ۱ ، رایتینگ تسک ۲ و تصحیح رایتینگ) یک دوره جداگانه همراه با ذکر مثال و تمرین تعبیه شده است، داوطلبان میتوانند برای یادگیری رایگان آیلتس از این دوره ها بهره مند شوند. برای یادگیری آسان و به مرور، تمامی این دوره ها در قالب دروس کوتاه ارایه شده است یعنی هر دوره شامل چندین درس می باشد که زبان آموزان میتوانند روزانه مطالعه کنند.

منبع رایگان برای متقاضیان کسب نمره 7+

از آنجایی که سطح زبان آموزان متفاوت است، این گروه آموزشی دوره دیگری اختصاصا برای کسانی که به دنبال کسب نمره 7 آیلتس یا بالاتر هستند طراحی کرده که این دوره نیز هر ماه بروزرسانی میشود و مطالب جدید به آن اضافه میگردد. برای دسترسی به این دوره میتوانید از طریق لینک زیر اقدام کنید.
» دوره رایگان برای متقاضیان کسب نمره بالای 7 آیلتس

مزایا

مزایای استفاده از دوره های رایگان این گروه آموزشی اینست که شما براساس استانداردهای جهانی آموزش داده خواهید شد و میتوانید در کنار این دوره های رایگان از تجربه اساتیدشان نیز بهره مند شوید و در ورکشاپ های تک مهارتی یا کلاس خصوصی آیلتس این گروه شرکت کنید.

حتما به خاطر داشته باشید، در مسیر یادگیری آیلتس از مقایسه خود با دیگران خودداری کنید و دائما تغییر مسیر ندهید. اگر یک دوره خاص را شروع کرده اید حتما آن را به اتمام برسانید زیرا مداومت و تمرکز در یادگیری و مطالعه اصلی ترین اساس موفقیت است.

درباره ی saba

من یک دانش آموخته زبان انگلیسی هستم. بعد از سالها تدریس زبان در مقاطع مختلف تصمیم گرفتم شروع به آموزش زبان بوسیله اینترنت کنم. در این راه گروهی از همکارانم مرا همراهی می کنند. امیدواریم در افزایش آگاهی و دانش انگلیسی شما مفید واقع شویم. با وب سایت زبان نکته همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *