چهارشنبه , ۲۵ فروردین ۱۴۰۰
بخوانید کاربلدها
خانه / تبلیغات و رپورتاژ آگهی
رپورتاژ آگهی
رپورتاژ آگهی

تبلیغات و رپورتاژ آگهی

انتشار رپورتاژ آگهی… یک روش عالی برای تبلیغات + سئو

وقتی رپورتاژ آگهی انجام می دهید در واقع با یک تیر دو نشان را زده اید… هم یک تبلیغ عالی و زیرپوستی برای سایت یا محصولتان انجام داده اید و هم تأثیر بسیار مثبتی روی رتبه سایتتان از دیدگاه گوگل خواهید داشت. بنابراین رپورتاژ آگهی یک سرمایه گذاری عالی دایمی برای سایت شماست.

رپورتاژ آگهی

اما سوال مهم اینجاست که اصولا رپورتاژ آگهی چیست؟

رپورتاژ آگهی شکل بسیار تأثیرگذاری از تبلیغات است که در آن آگهی تبلیغاتی شما در قالب یک مقاله در یک وبسایت منتشر می شود. بنابراین مخاطب در نگاه اول خیلی درگیر جنبه تبلیغاتی آگهی نشده و به مقاله مذکور به شکل یک محتوای مفید نگاه می کند. نکته بسیار مهم تبلیغاتی ریپورتاژها این است که چون به شکل مقاله و در لابه لای مطالب و محتواهای سایت منتشر می شوند عملا شکل آگهی تبلیغاتی ندارند و به همین خاطر شانس دیده شدن بسیار بالایی دارند.

از طرف دیگر رپورتاژها مزیت دوم بسیار مهمی دارند که حتی از مورد قبلی هم برتر است. رپورتاژ آگهی تأثیر بسیار زیادی بر بهبود رتبه و سئو سایت شما از دیدگاه گوگل خواهد داشت.

خب… حالا سعی می کنیم در یک بررسی کوتاه دلایلی که شما حتما باید برای معرفی سایت و محصولتان به سراغ رپورتاژ آگهی بروید را به شما توضیح دهیم:

۱- رپورتاژ، یک مقاله کامل و جامع برای معرفی شماست:

همانطور که گفتیم رپورتاژ، یک مقاله جامع و کاربردی است در راستای معرفی شما و محصولاتتان به مخاطبان آن هم نه به عنوان یک بنر تبلیغاتی بی فایده بلکه در شکل یک محتوای مفید!

در رپورتاژ آگهی شما مشکل زمان کوتاه و فضای کم ندارید!! هم آگهی شما دائمی در وب سایت باقی خواهد ماند و هم حسابی فضا دارید تا در مقاله بصورت مفصل خودتان و محصولتان و مزایای آن و … خلاصه هر چه می خواهید را معرفی کنید. واقعا عالی نیست؟

با توجه به اینکه در رپورتاژ مخاطب شما با یک تبلیغ مواجه نیست و در واقع از محتوای کاربردی مقاله در حال یادگیری و آموزش است اگر شما کمی ذوق بکار ببرید و یک مقاله خوب و جذاب بنویسید حتما مخاطب تا انتهای مقاله با شما همراه خواهد شد و ضمن شناخت شما و محصولتان، از شما خرید هم خواهد کرد.

۲- احتمال خوانده شدن یک رپورتاژ خبری واقعا بالاست!

جایگاه یک رپورتاژ خبری در بخش تبلیغات سایت نیست بلکه در میان مقالات سایت است و این یعنی رپورتاژ شما حتما به چشم مخاطبان سایت ما خواهد خورد. پس فقط یک عنوان جذاب کافی است تا مخاطب نتواند جلوی کلیک کردن خود روی رپورتاژ شما را بگیرد!

۳- رپورتاژ آگهی یعنی اعتبار برای شما و محصولاتتان

اعتبار اعتبار اعتبار… اینکه مخاطبان شما را به عنوان عضوی مهم و شناخته شده در صنعت خودتان بشناسند. بنابراین با رپورتاژ آگهی در وب سایت های معتبر و باقی ماندن آن رپورتاژ در وب سایت منتشرکننده کم کم شما در فضای مجازی هم شناخته شده و صاحب برند خواهید بود.

۴- رپورتاژ آگهی واقعا نسبت به سایر روش های تبلیغات کم هزینه تر است!

شما وقتی در وب سایت های تبلیغاتی سفارش بنر می دهید یا در یک سایت مشخص بنر اجاره می کنید باید هزینه بسیار بالایی بابت زمان محدودی پرداخت کنید و البته بعد از آن زمان هم تبلیغ شما برای همیشه به تاریخ خواهد پیوست. اما وقتی شما از رپورتاژ آگهی استفاده می کنید علاوه بر اینکه هزینه بسیار کمتری پرداخت می کنید تبلیغ شما در قالب یک مقاله جذاب همیشه در وب سایت منتشر کننده باقی خواهد ماند و این توجیه پرداخت هزینه ای که کرده اید را بیشتر و بیشتر می کند.

۵- رپورتاژ در سئو سایت شما تأثیر فوق العاده ای دارد!

شاید به جرأت بتوان گفت جذاب ترین مزیت رپورتاژ نسبت به سایر روش های تبلیغاتی تأثیر قابل توجه آن روی سئو سایت شماست.

رپورتاژ آگهی

وقتی شما در یک مقاله توسط وب سایتی دیگر معرفی می شوید در واقع دارید به گوگل خبر می دهید که من یک سایت معتبر در زمینه تخصصی خودم دارم و سایت های دیگر به من لینک دائمی می دهند و باور کنید کم کم گوگل عاشق شما خواهد شد و روز به روز جایگاه بهتری در صفحات جستجوی گوگل بدست خواهید آورد.

۶- رپورتاژ شما در موتورهای جستجو حضور خواهد داشت و این یعنی موفقیت بعدی!

اگر یک رپورتاژ خوب و حساب شده با رعایت تمام اصول سئو بنویسید بعد از مدتی رپورتاژ شما بر اساس کلمات کلیدی که در آن بکار برده اید مدام در گوگل و سایر موتورهای جستجو سرچ خواهد شد و … بله درست متوجه شدید این یعنی شما روز به روز شناخته شده تر خواهید بود. مخاطبان با ورود به رپورتاژ آگهی شما با شما آشنا خواهند شد و سراغتان خواهند آمد.

۷- رپورتاژ آگهی شما دائمی است و هرگز حذف نخواهد شد!

شاید بتوان گفت این مزیت کلیدی به تنهایی بر تمام مزایای سایر روش های تبلیغاتی غلبه می کند. دائمی یعنی برندیگ یعنی سرچ شدن بیشتر یعنی بک لینک ماندگار یعنی سئو بهتر.

ما در وب سایت زبان نکته می کوشیم هر چه بهتر و با کیفیت تر به انتشار رپورتاژهای آگهی بپردازیم. شما می توانید در جدول زیر لیست خدمات و هزینه های ما را ملاحظه فرمایید:

ردیفعنوان خدماتسرویس های ارائه شدهقیمت به تومان
1رپورتاژ عادیمقاله دائمی + بنر 1ماهه در اسلایدبار تمام صفحات سایت100،000
2رپورتاژ ویژهمقاله دائمی + بنر 3ماهه در اسلایدبار تمام صفحات سایت150،000
3رپورتاژ طلاییمقاله دائمی + بنر 3ماهه در اسلایدبار تمام صفحات سایت +انتشار مقاله در linkedin سایت زبان نکته با 3000 فالوور + معرفی سایت شما در اینستاگرام زبان نکته با 3000 فالوور200،000
4رپورتاژ شگفت انگیزمقاله دائمی + بنر 3ماهه در اسلایدبار تمام صفحات سایت +انتشار مقاله در linkedin سایت زبان نکته با 3000 فالوور + معرفی سایت شما در اینستاگرام زبان نکته با 3000 فالوور + ارسال لینک مقاله شما به 25000 فالوور نوتیفیکیشن نجوای زبان نکته + ارسال ایمیل معرفی شما به 1500 عضو سایت ما250،000
5رپورتاژ رویاییمقاله دائمی + بنر 3ماهه در اسلایدبار تمام صفحات سایت +انتشار مقاله در linkedin سایت زبان نکته با 3000 فالوور + معرفی سایت شما در اینستاگرام زبان نکته با 3000 فالوور + ارسال لینک مقاله شما به 25000 فالوور نوتیفیکیشن نجوای زبان نکته + ارسال ایمیل معرفی شما به 1500 عضو سایت ما + انتشار مقاله شما در دو سایت کاربلدها و بخوانید + انتشار مقاله در linkedin سایت کاربلدها با 14000 فالوور + معرفی سایت شما در اینستاگرام کاربلدها با 4000 فالوور300،000
6نوشتن رپورتاژنوشتن یک رپورتاژ حرفه ای با رعایت تمام نکات مقاله نویسی و اصول سئو200،000

در ادامه می توانید برخی از رپورتاژهای ما را ملاحظه فرمایید:

در صورت تمایل به سفارش رپورتاژ آگهی از طریق بخش تماس با ما اقدام فرمایید:

تماس با ما

نظرتون چی بود؟

امتیاز کاربران : ۵ ( ۲ امتیازات)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.