بخوانید کاربلدها
خانه / بررسی و معرفی / چگونه از تدریس آنلاین زبان درآمد چندبرابری داشته باشم؟

چگونه از تدریس آنلاین زبان درآمد چندبرابری داشته باشم؟

آیا می دانستید می توانید با ثبت نام در وبسایت تیچر وان کلاس های خصوصی زبان برگزار کنید و درآمدتون رو چند برابر کنید. روزانه هزاران زبان آموز در سایت تیچروان اساتید مناسب سطح خود رو جستجو میکنند و کلاس خصوصی رزرو می کنند.

شما هم میتونید همین الان نسبت به ثبت نام در این پلتفرم اقدام کنید تا درآمدتون رو افزایش بدید و کلاس هاتون خیلی منظم و حساب شده برنامه ریزی کنید.

در اواخر سال ۹۸ با گسترش شیوع ویروس کرونا و ادامه دار بودن روند آن در کشور های جهان و کشور عزیزمان ایران روند عادی زندگی ها تحت تاثیر آن قرار گرفتند. یکی از موارد مهمی که تحت تاثیر این شرایط دچار تحول شد آموزش می باشد. در این ایام بود آموزش در مدارس به روش های سنتی و حضوری غیر ممکن بود و سبب شد اهمیت آموزش آنلاین و غیرحضوری برای همه افراد قابل درک باشد و حتی بعد از این دوران به دلیل سهولت در آموزش و کاهش هزینه ها با روش های آنلاین و غیرحضوری اهمیت آن برای همه احساس می شود.

پس تیچروان را برای آموزش آنلاین زبان طراحی کردیم تا اساتید زبان در زمان و مکان دلخواهشان به سهولت و با تکنولوژی های به روز تدریس کنند و زبان آموزان نیز بتوانند با کمترین هزینه از بین هزاران استاد، بهترین استاد را انتخاب کنند تا زبان جدیدی را در محیطی متفاوت یاد بگیرند.

ویژگی های تیچروان برای اساتید زبان:

 • استفاده از تمامی امکانات کاملا رایگان
 • دسترسی به هزاران زبان آموزان از سراسر دنیا

با تدریس به شیوه آنلاین و غیرحضوری می توانید به تدریس برای زبان آموزانی از شهرهای مختلف چه در داخل یا خارج از ایران بپردازید و محدود به مدارس و آموزشگاه های شهر سکونت خود نباشید که این به شما کمک خواهد کرد استاد شناخته تری شوید و با توجه به رزومه ای که دارید می توانید درآمد بیشتری داشته باشید.

 • پروفایل اختصاصی برای هر استاد با قابلیت بارگزاری رزومه، سوابق و ویدئو معرفی
 • در کلاس های آزمایشی شرایط زبان آموزان را بسنجید و برنامه ی آموزشیتان را متناسب هر زبان آموز تنظیم کنید.
 • تقویم آموزشی خود را برنامه ریزی کنید و ساعات قابل رزرو، غیرقابل رزرو و رزرو شده را در تقویم آموزشیتان مشخص کنید.
 • حقوق هرجلسه را خودتان تعیین کنید.
 • مطابق میلتان کلاس هایتان را برگزار کنید.

اگر از شیوه ی تدریس سنتی خسته شده اید یا نمی توانید به کارهای روزمره ی خود رسیدگی کنید تیچروان برای شما بستری را فراهم کرده است که در هر زمان و هر مکان که بخواهید براساس زمان آزاد خود کلاس هایتان را برنامه ریزی و مدیریت کنید.

دیگر دغدغه ی استخدام شدن در مدارس و آموزشگاه ها برای تدرس را نداشته باشید. بدون شرایط خاصی با ثبت نام در سایت تیچروان به جمع اساتید تیچروان بپیوندید و کلاس هایتان را برگزار کنید.

ویژگی های تیچروان برای زبان آموزان:

 • انتخاب بهترین استاد از بین هزاران استاد با سابقه

از پروفایل اساتید بازدید کنید، سوابق و روزمه ی آن ها را مقایسه کنید و ویدئوی معرفی هرکدام را مشاهده کنید. همچنین می توانید با توجه به نظرات و امتیاز ثبت شده توسط دیگر زبان آموزان عملکرد اساتید را ارزیابی کنید سپس بهترین استادی که به اهدافتان نزدیک تر است، انتخاب کنید.

قبل از پرداخت هزینه و رزرو کلاس با شرکت در کلاس آزمایشی، استاد و فضای آموزشی را تست کنید تا در انتخاب خود مردد نشوید و با اطمینان ببشتر جلسات بعدی را رزرو کنید.

 • با مشاهده ویدئو معرفی و مطالعه سوابق استاد انتخابی دقیق تر داشته باشید.
 • کاهش هزینه ها به دلیل عدم حضور در کلاس ها
 • در هر مکانی و زمانی که آرامش دارید در کلاس ها شرکت کنید.

تیم تیچروان همواره با شوق و انگیزه فراوان در کنار شما اساتید و زبان آموزان عزیز خواهد بود و به کمک شما همواره در تلاش هستیم که روز به روز کیفیت خدمات و امکانات سایت را بهبود ببخشیم و رضایت کامل شما را جلب کنیم پس ما را در رسیدن به اهدافمان همراهی کنید.

همچنین مقالات زیادی برای آموزش اساتید و زبان آموزان در سایت منتشر خواهد شد که می تواند در مسیر یادگیری زبان به شما کمک کند.

درباره ی saba

من یک دانش آموخته زبان انگلیسی هستم. بعد از سالها تدریس زبان در مقاطع مختلف تصمیم گرفتم شروع به آموزش زبان بوسیله اینترنت کنم. در این راه گروهی از همکارانم مرا همراهی می کنند. امیدواریم در افزایش آگاهی و دانش انگلیسی شما مفید واقع شویم. با وب سایت زبان نکته همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *