بخوانید کاربلدها
خانه / بررسی و معرفی / با تدریس در حوزه تخصص خودت، کسب درامد دائمی داشته باش
همکاری با فرادرس

با تدریس در حوزه تخصص خودت، کسب درامد دائمی داشته باش

اگر شما هم تحصیلات دانشگاهی رو سپری کردید و در زمینه آموزش های تخصصی دستی بر آتش دارید الان وقت اون رسیده که از تخصص و دانش فنی خودتون درآمد مناسبی بدست بیارید. یک درآمد مکفی و بلند مدت! اگر براتون جالبه که بدونید چطور چنین چیزی ممکنه با زبان نکته همراه باشید تا روش کسب درآمد از آموزش های دانشگاهی و آموزش های آنلاین را به شما آموزش بدیم.

فرادرس نامی معتبر در صنعت آموزش های آنلاین

اگر اهل مطالعه در زمینه های تخصصی باشید قطعا تا به حال اسم موسسه آموزشی فرادرس به عنوان تخصصی ترین وبسایت تدریس آنلاین به گوشتون خورده. سازمان علمی و آموزشی فرادرس یکی از قدیمی‌ترین وب‌سایت‌های یادگیری آنلاین است که  تونسته با بیش از ۱۴۰۰۰ ساعت آموزش آنلاین به معتبرترین و تخصصی ترین پلتفذم آموزش های آنلاین تخصصی و دانشگاهی در ایران تبدیل بشه.

فرادرس در زمستان سال ۱۳۹۰ موفق شد عنوان بهترین پروژه آنلاین آموزشی ایران به انتخاب کاربران را در چهارمین جشنواره وب ایران کسب کنه و در ادامه قدم به قدم مسیر موفقیت را طی کرد تا به جامع ترین و بزرگترین وبسایت آموزش های تخصصی و دانشگاهی در ایران تبدیل شد.

همکاری با فرادرس، راهی مطمئن برای برند شدن شما

فرادرس همواره در پی دعوت از متخصصین خلاق و توانمند است.  اگر شما خود را جزو مدرسین متخصص در حوزه های آموزش های دانشگاهی و آکادمیک می دانید حتما تدریس در فرادرس رو در اولویت قرار بدید. به هر حال فراموش نکنید دوره های آموزشی شما که بصورت ویدیو در وبسایت فرادرس منتشر می شود موجب افزایش اعتبار شما در جوامع علمی و ارتقای رزومه شما میان مدرسین حوزه تخصصیتان خواهد شد.

توجه داشته باشید که آموزش‌های فرادرس در فرمت فایل های ویدئویی ضبط می‌شوند و البته تجهیزات ضبط هم توسط مجموعه در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

چرا برای فعالیت در حوزه آموزش آنلاین باید فرادرس را انتخاب کنید؟

قطعا امروز همه به این موضوع باور پیدا کردند که آموزش در بستر اینترنت با سرعتی باور نکردنی در حال توسعه است و دیگه کلاس های حضوری مثل سابق اولویت دانشجویان نیستند. دره های آموزشی اینترنتی مرزها رو در نوردیدند و همه از همه جا میتونند آموزش های باکیفیت رو در همه زمینه ها تهیه کنند و دیگه فاصله محدودیت نیست. اگر شما هم به این باور رسیدید و بین سایت های مختلف آموزشی آنلاین تردید دارید حتما پیش از انتخاب سایت آموزشی که قصد همکاری با اون رو دارید دلایل زیر رو که ما معتقدیم شما رو مجاب میکنه فرادرس رو انتخاب کنید با دقت مطالعه بفرمایید:

۱- همکاری شما با فرادرس یعنی یک منبع درآمد پایدار که در صورتیکه روش همکاری شما بصورت مشارکت در فروش باشه شما همواره بخشی از درآمد فروش رو کسب خواهید کرد.

۲- فرادرس یعنی اعتبار و اعتماد، پس با خیال راحت می تونید طی یک قرارداد محکم همکاری طولانی و ادامه داری با فرادرس داشته باشید.

۳- نگران تجهیزات لازم جهت ضبط و تهیه فیلم آموزش خودتون نباشید. فرادرس تأمین تجهیزات لازم برای ضبط آموزش رو بصورت ارسال میکروفن و دوربین بر عهده گرفته و حتی شما میتونید از استودیوهای ضبط فرادرس هم استفاده کنید.

۴- قطعا افزایش اعتبار یکی از مهمترین اولویت های یک متخصص خصوصا در حوزه آموزش های دانشگاهی و آکادمیک هست. شما از طریق همکاری با فرادرس میتونید به شکل قابل توجهی به روند کسب اعتبار خودتون در مجامع آموزشی کمک کنید و رزومه خودتون رو ارتقا ببخشید و البته بین مدرسین و متخصصین رشته خودتون بدرخشید.

۵- توجه داشته باشید تمام مزیت های یک وبسایت آموزشی زمانی به کار شما میاد که اون سایت بازدید کافی داشته باشه و واقعا اگر شما وجود با تمام تخصص ها و توانمندی هاتون یک پلتفرم گمنام رو انتخاب کنید بعد از چندوقت دلسرد خواهید شد. در فرادرس آموزش های شما با توجه به تبلیغات گسترده در کاپریلا و سایر شبکه های تبلیغاتی بارها و بارها دیده خواهد شد و فروش شما لحظه به لحظه بالا خواهد رفت.

توجه شما رو به موضوع جلب می کنیم که در کاپریلا هر آموزش ۲ میلیون بار در سطح وبسایت های ایرانی بوسیله ۳۰ میلیون کاربر ایرانی دیده خواهد شد. با فرادرس قطعا شما خواهید درخشید.

شایان ذکر است وبسایت کاپریلا از معتبرترین وبسایت های تبلیغات کلیکی در ایران است.

۶- نتیجه تمام مزایای فوق در این مهم خلاصه می شود که با دیده شدن در فرادرس و ارتقای رزومه شما، این امکان برایتان فراهم خواهد شد تا در سایر جوامع دانشگاهی و آموزشی نیز شناخته شوید و این یعنی فرصت تدریس در سایر جوامع دانشگاهی و تخصصی.

شرایط مالی و پلن های پرداختی برای مدرسین فرادرس

آموزش‌های شما در فرادرس با ذکر نام شما به عنوان مولف اثر، در وزارت ارشاد ثبت رسمی خواهد شد و تحت حمایت حقوقی وزارت ارشاد قرار می‌گیرد. اما بپردازیم به پلن های پرداختی که فرادرس برای مدرسین همکار خود در نظر گرفته است:

درفرادرس بطور کلی دو نوع پلن مالی مختلف برای پرداخت وجود دارد.

۱) طرح پرداخت کامل بصورت یک‌جا: در این پلن به ازای آموزش منتشر شده، مدرس محترم، مبلغی مطابق توافق برای یکبار به عنوان حق تألیف آموزش دریافت می‌کند. توجه داشته باشید که در این روش دریافتی شما وابسته به فروش آموزش و استقبال دانشجویان از آن نیست و شما به عنوان مدرس از ابتدا کل مبلغ مرتبط با ارائه آموزش را می‌دانید و دقیقا همان را دریافت خواهید کرد. مزیت این طرح این است که مدرسین مطمئن باشند که دریافتی آنها، تحت الشعاع استقبال احتمالا کم از آموزش قرار نخواهد گرفت.

۲) طرح مشارکت در فروش (پرداخت تدریجی و درصدی حق اثر): اگر پلن مشارکتی انتخاب شود، مدرس در بازه‌های زمانی مشخص، سهم (درصد) مشخصی از فروش و درآمد را تا زمانی که آموزش به فروش می‌رسد، دریافت می‌نماید. در این پلن، پرداخت‌های مالی در بازه‌های سه‌ ماهه و به صورت منظم انجام می‌شوند.

مدرسین برتر در فرادرس به فروش شما کمک خواهند کرد

با توجه به اینکه جمعی از برترین و معتبرترین مدرسین حوزه های دانشگاهی و تخصصی کشور مشغول به همکاری با وبسایت فرادرس هستند این مهم موجب خواهد شد آموزش های شما در کنار آموزش های این عزیزان قرار گرفته و دیده شود. تجربه مثبت کاربران در استفاده از آموزش های تخصصی اساتید بزرگ و صاحب نام فرادرس همچون آقای مهندس شیرافکن و آقای مهندس زندی باعث خواهد شد کاربران ذهنیت مثبتی نسبت به تهیه آموزش های سایر اساتید همکار فرادرس داشته باشند. قطعا خود شما هم موجب افزایش این تجربه کاربری مثبت از سوی کاربران نسبت به سایر اساتید خواهید شد.

فرایند بررسی همکاری با فرادرس

خب! اگر تونسته باشیم شما متقاعد به همکاری با مجموعه جامع و معتبر فرادرس کنیم قطعا وقت اون شده فرآیند همکاری با فرادرس رو خدمتتون معرفی کنیم:

۱) هماهنگی اولیه

در مرحله نخست شما باید هماهنگی اولیه و اعلام عناوین پیشنهادی توسط خودتون به عنوان مدرس رو با تکمیل این فرم انجام بدید.

۲) ارسال سر فصل

در این مرحله شما به عنوان مدرس نسبت به ارسال سرفصل های آموزشی موضوع خودتون اقدام می کنید و و هماهنگی جهت ارسال فیلم پیش‌ضبط انجام خواد شد.

۳) هماهنگی ضبط نهایی

در این مرحله هم تکمیل فرم قرارداد و شروع همکاری رسمی انجام میشه و شما همکار رسمی فرادرس خواهید شد. همینقدر ساده و مفید!


فرادرس بیش از ۲۴۰۰ عنوان آموزش ویدیویی با مدت زمانی بالغ بر ۱۴۰۰۰ ساعت، در زمینه‌های تخصصی مختلف، به ۹۰۰ هزار نفر از اعضای جامعه دانشگاهی ایران و برخی کشورهای همسایه، ارائه داده است. آموزش‌های فرادرس، به صورت ویدئویی تهیه و ضبط می‌شوند و در اختیار مخاطبین قرار می‌گیرد. به منظور شروع همکاری و پیوستن به اعضای هیات علمی فرادرس، لطفاً عناوین آموزشی مورد نظر خود را از طریق این لینک ارسال نمایید.

شما متخصص عزیز میتوانید از طریق کلیک بر روی لینک  “استخدام در فرادرس” همکاری خود را با فرادرس آغاز کنید.

درباره ی saba

من یک دانش آموخته زبان انگلیسی هستم. بعد از سالها تدریس زبان در مقاطع مختلف تصمیم گرفتم شروع به آموزش زبان بوسیله اینترنت کنم. در این راه گروهی از همکارانم مرا همراهی می کنند. امیدواریم در افزایش آگاهی و دانش انگلیسی شما مفید واقع شویم. با وب سایت زبان نکته همراه باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *